We noticed that you're using an unsupported browser. The TripAdvisor website may not display properly.We support the following browsers:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

“Cena di lavoro”
Review of Markata E Peshkut

Markata E Peshkut
Ranked #130 of 793 Restaurants in Tirana
Description: Markata E Peshkut eshte nje nder restorantet e peshkut me te mira ne Tirane,e cila ofron gatime tradicionasle te guzhines Italiane dhe Mesdhetare. Markata E Peshkut eshte prej disa vitesh ne Tirane.Ajo ndodhet afer qendres se Tiranes,tek Tregu i Pazarit Te Ri,prane Sheshit Avni Rustemi. Nje ambjent rrethues piktoresk i Pazarit te Ri,bashkengjitur dhe arredimit te brendshem te restorantit,e ka bere Markaten E Peshkut te jete shume e frekuentueshme nga shume vizitor te huaj dhe vendas.C;do vite ne Restorantin tone regjistrohen dhe konsumojne drekat apo darkat me miqte e tyre me mijra te huaj,c’ka i ben gatimet tona te Peshkut shume te pelqyeshme nga te gjithe Qellimi i Markates se Peshkut eshte ti ofroje c’do amvise ;nje ambjent te kendshem e shlodhes,nje gatim special dhe mbreselenes me nje sherbim te kualifikuar te gatimeve tona
Restaurant details
Description: Markata E Peshkut eshte nje nder restorantet e peshkut me te mira ne Tirane,e cila ofron gatime tradicionasle te guzhines Italiane dhe Mesdhetare. Markata E Peshkut eshte prej disa vitesh ne Tirane.Ajo ndodhet afer qendres se Tiranes,tek Tregu i Pazarit Te Ri,prane Sheshit Avni Rustemi. Nje ambjent rrethues piktoresk i Pazarit te Ri,bashkengjitur dhe arredimit te brendshem te restorantit,e ka bere Markaten E Peshkut te jete shume e frekuentueshme nga shume vizitor te huaj dhe vendas.C;do vite ne Restorantin tone regjistrohen dhe konsumojne drekat apo darkat me miqte e tyre me mijra te huaj,c’ka i ben gatimet tona te Peshkut shume te pelqyeshme nga te gjithe Qellimi i Markates se Peshkut eshte ti ofroje c’do amvise ;nje ambjent te kendshem e shlodhes,nje gatim special dhe mbreselenes me nje sherbim te kualifikuar te gatimeve tona
Reviewed March 6, 2017 via mobile
Google Translation

This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC.
Write a ReviewReviews (168)
Traveler rating
Traveler type
Time of year
Language

143 - 147 of 169 reviews

Reviewed February 13, 2017 via mobile
Google Translation

This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC.
Reviewed February 13, 2017 via mobile
Google Translation

This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC.
Reviewed February 9, 2017 via mobile
Google Translation

This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC.
Reviewed November 26, 2016 via mobile
Google Translation

This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC.

Travelers who viewed Markata E Peshkut also viewed

Tirana, Tirana County
Tirana, Tirana County
 
Tirana, Tirana County
Tirana, Tirana County
 
Tirana, Tirana County
Tirana, Tirana County
 

Been to Markata E Peshkut? Share your experiences!

Write a Review Add Photos & Videos

Owners: What's your side of the story?

Own or manage this property? Claim your listing for free to respond to reviews, update your profile and much more.

Claim Your Listing